Zalety treningu personalnego
Sylwetka
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zalety treningu personalnego

Artykuł sponsorowany

Trening personalny to gwarancja aktywności skrojonej do Twoich potrzeb. Przeczytaj, dlaczego warto zainwestować w zestaw indywidualnych treningów u profesjonalnego trenera.

Większa motywacja 

Indywidualne ćwiczenia pod okiem profesjonalisty to dobry sposób, żeby szybko osiągnąć upragnione cele. Trener osobisty zwraca uwagę tylko na Ciebie podczas treningu, dzięki czemu może na bieżąco korygować ewentualne błędy. Dzięki temu nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia i unikniesz bolesnych kontuzji. Niezależnie od typu treningu trener powinien czuwać nad poprawnością i bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń. Warto korzystać z usług profesjonalnych trenerów, którzy mogą potwierdzić swoje umiejętności certyfikatami, tak jak w przypadku wykwalifikowanych specjalistów MEON EMS: https://impulsetraining.pl/studio/krakow/.

Trening dopasowany do Twoich możliwości 

W przypadku zajęć grupowych możesz mieć wrażenie, że nie nadążasz albo wręcz przeciwnie, że taki trening nie daje Ci już wystarczających rezultatów. Natomiast rozpoczęcie współpracy z trenerem personalnym to gwarancja, że plan treningowy zostanie dopasowany do Twoich fizycznych możliwości, preferencji oraz postawionych celów. Nie musisz martwić się, że najfajniejsze zajęcia na siłowni odbywają się w godzinach, które Ci nie odpowiadają – możesz umówić się na ćwiczenia z trenerem personalnym w pasującym Ci terminie, dzięki czemu trudniej będzie znaleźć wymówkę, żeby się na nich nie stawić. Warto wybrać trenera, który będzie urozmaicał ćwiczenia i sięgał po nowoczesne metody, takie jak trening EMS, stanowiący połączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Impulsy elektryczne pobudzają organizm do większego wysiłku, a także łagodzą bóle mięśniowe, co sprawia, że trening z wykorzystaniem elektrostymulacji chętnie stosują sportowcy wyczynowi i fizjoterapeuci. Więcej o tej metodzie i korzyściach z niej płynących możesz przeczytać na stronie: https://impulsetraining.pl/.

Profesjonalne studio treningowe

Współpraca z trenerami personalnymi korzystającymi z małych, butikowych studiów to także większy komfort i prywatność podczas treningu. Szczególnie warto wybrać profesjonalne studio treningowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt fitness. Studia Impulse Training możesz znaleźć w wielu polskich miastach, planowane jest również otwarcie studia w Lublinie, o czym więcej możesz dowiedzieć się pod adresem: https://impulsetraining.pl/studio/lublin/, dzięki czemu trening EMS staje się bardziej dostępny jako alternatywa dla tradycyjnego wysiłku na siłowni. 

Fot.: materiał impulsetraining.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

dwadzieścia + dziewiętnaście =

Rekomendowane
ABC porannej pielęgnacji cery dojrzałej
ABC porannej pielęgnacji cery dojrzałej
Aby odpowiednio zadbać o cerę dojrzałą, należy do swojej porannej rutyny wprowadzić kilka prostych kroków, dzięki którym będziesz się cieszyć piękniejszym i młodszym wyglądem.
Czy wiesz, na czym polega <strong>klasyczny masaż</strong>?
Czy wiesz, na czym polega klasyczny masaż?
Masaż klasyczny to podstawa w każdym SPA. Ma on wiele właściwości, które doskonale wpływają na nasze ciało i psychikę. Warto wiedzieć, jak przebiega taki masaż i dlaczego ma tak doskonałe działanie.
Czym może być spowodowane nietrzymanie moczu u kobiet?
Czym może być spowodowane nietrzymanie moczu u kobiet?
Dowiedz się czym, może być spowodowane nietrzymanie moczu u kobiet, jakie są rodzaje tej dolegliwości, jak jej zapobiegać i jak ją leczyć.
Ostatnie wpisy