Co zrobić, by <strong>wyszczuplić uda</strong>?
Sylwetka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co zrobić, by wyszczuplić uda?

Piękne, zgrabne i szczupłe uda to marzenie wielu kobiet. Co zrobić, by takie mieć? I czy w ogóle jest na to sposób? Oczywiście, że tak, wystarczy trochę chęci, pracy i cierpliwości.

Wiele kobiet narzeka na wygląd swoich ud. A nabrane przez większość kobiet kilogramy w trakcie pandemii koronawirusa raczej pogorszyły sytuację. Warto więc wziąć się w garść i zacząć działać, aby latem móc zaprezentować fenomenalną sylwetkę. 

Wystarczy kilka minut dziennie regularnych ćwiczeń

Naprawdę wystarczy kilka minut dziennie, by po kilku tygodniach zauważyć poprawę wyglądu swoich ud. Podstawą są oczywiście przysiady. To banalne, wykonywane w podstawówce na lekcjach wychowania fizycznego ćwiczenie może zdziałać cuda. Trzeba jednak pamiętać, by wykonywać je prawidłowo: z prostymi plecami. 

Kolejnym doskonałym ćwiczeniem są wymachy. Trzeba stanąć przy krześle i jedną ręką złapać za oparcie. Jedną nogę uginamy w kolanie i robimy wymachy – powtarzamy po 20-25 razy. Potem zmiana nogi. Można też robić wymachy wyprostowaną nogą.

Następnie bierzemy małą poduszkę lub miękką piłkę. Siadamy i ściskamy ją kolanami. Trzymając się krzesła, podnosimy nogi i opuszczamy. I tak kilka razy. Nie ważne, na jakie ćwiczenia się zdecydujemy; kluczowe jest to, aby wykonywać je regularnie i stopniowo wydłużać czas wykonywania poszczególnych czynności. Warto zacząć już teraz, by za kilka miesięcy mieć smukłe i zgrabne uda. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

siedemnaście − 11 =