Co zrobić, by <strong>wyszczuplić uda</strong>?
Sylwetka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co zrobić, by wyszczuplić uda?

Piękne, zgrabne i szczupłe uda to marzenie wielu kobiet. Co zrobić, by takie mieć? I czy w ogóle jest na to sposób? Oczywiście, że tak, wystarczy trochę chęci, pracy i cierpliwości.

Wiele kobiet narzeka na wygląd swoich ud. A nabrane przez większość kobiet kilogramy w trakcie pandemii koronawirusa raczej pogorszyły sytuację. Warto więc wziąć się w garść i zacząć działać, aby latem móc zaprezentować fenomenalną sylwetkę. 

Wystarczy kilka minut dziennie regularnych ćwiczeń

Naprawdę wystarczy kilka minut dziennie, by po kilku tygodniach zauważyć poprawę wyglądu swoich ud. Podstawą są oczywiście przysiady. To banalne, wykonywane w podstawówce na lekcjach wychowania fizycznego ćwiczenie może zdziałać cuda. Trzeba jednak pamiętać, by wykonywać je prawidłowo: z prostymi plecami. 

Kolejnym doskonałym ćwiczeniem są wymachy. Trzeba stanąć przy krześle i jedną ręką złapać za oparcie. Jedną nogę uginamy w kolanie i robimy wymachy – powtarzamy po 20-25 razy. Potem zmiana nogi. Można też robić wymachy wyprostowaną nogą.

Następnie bierzemy małą poduszkę lub miękką piłkę. Siadamy i ściskamy ją kolanami. Trzymając się krzesła, podnosimy nogi i opuszczamy. I tak kilka razy. Nie ważne, na jakie ćwiczenia się zdecydujemy; kluczowe jest to, aby wykonywać je regularnie i stopniowo wydłużać czas wykonywania poszczególnych czynności. Warto zacząć już teraz, by za kilka miesięcy mieć smukłe i zgrabne uda. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

dziewiętnaście + jedenaście =

Rekomendowane
Ta <strong>koloryzacja </strong>włosów będzie <strong>modna </strong>w tym sezonie! Dowiedz się jak uzyskać taki efekt
Ta koloryzacja włosów będzie modna w tym sezonie! Dowiedz się jak uzyskać taki efekt
Te włosy to prawdziwy hit sezonu! Sprawdź co będzie się nosić wiosną i latem.
Modne zestawienia w korzystnych cenach
Modne zestawienia w korzystnych cenach
Większości ludzi zależy na tym, żeby ubierać się modnie. Tak naprawdę nie powinno stwarzać to trudności, ponieważ współczesna moda ma […]
Czy wiesz, na czym polega klasyczny masaż?
Czy wiesz, na czym polega klasyczny masaż?
Masaż klasyczny to podstawa w każdym SPA. Ma on doskonały wpływ na nasze ciało i psychikę. Warto wiedzieć, jak przebiega taki masaż i dlaczego ma tak doskonałe działanie.
Ostatnie wpisy