Masaż głowy i wcierkowanie to sposów <strong>włosomaniaczek</strong> na długie i piękne włosy
Problemy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Masaż głowy i wcierkowanie to sposów włosomaniaczek na długie i piękne włosy

Coraz częściej w mediach społecznościowych porusza się temat świadomej pielęgnacji włosów. Polega ona na kolejnych etapach pielęgnacji przy wykorzystaniu odpowiednich produktów.

Jednym z etapów świadomej pielęgnacji jest regularny masaż skóry głowy oraz wcierkowanie. Jakie efekty dają te zabiegi i co potrzebujemy do przeprowadzeniach tych etapów?

Masaż skóry głowy

Świetnym sposobem na porost włosów jest regularny masaż skalpu. Pozytywnie wpływa na ukrwienie skalpu, pobudza cebulki włosów do wzrostu, a także relaksuje i może pomóc z bólami głowy. Masaż możemy wykonać samemu w domu, wieczorem przed snem, wykorzystując nasze dłonie i opuszkami palców delikatnie masować skórę głowy lub przy pomocny włosowych gadżetów, takich jak masażer do skóry głowy tzw. grabki.

Wcierkowanie

Jeśli chcemy, aby nasze włosy rosły szybciej, do regularnego masażu głowy możemy dodać wcierkowanie. Wcierkę na porost włosów możemy zrobić sami lub kupić gotowy produkt w drogerii. Wtedy etapy pielęgnacji powinny być następujące, nakładamy wcierkę na skórę głowy, a następnie przy pomocy palców lub grabek masujemy skalp przez ok. 5 minut.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

osiemnaście − 5 =

  • Natasza 28.11.2021

    Do tego odpowiednie kosmetyki i efekt murowany.

Rekomendowane
Metoda 1 minuty – poznaj pielęgnacyjny <strong>sekret Koreanek</strong>
Metoda 1 minuty – poznaj pielęgnacyjny sekret Koreanek
Koreanki jak nikt inny na świecie znają się na pielęgnacji skóry. Dzięki posiadanej wiedzy i prawidłowym nawykom mogą poszczycić się piękną, gładką i zdrowo wyglądającą cerą. Jednym ze sposobów, które stosują każdego dnia, jest metoda 1 minuty. Warto ją poznać!
Wyposażenie dla aptek
Wyposażenie dla aptek
Jesteś właścicielem apteki? Sprawdź, o jakie aspekty działalności warto zadbać. Spraw, by Twoi pacjenci byli bezpieczni i czuli, że ktoś się o nich troszczy.
Jak wykonać makijaż smokey eye?
Jak wykonać makijaż smokey eye?
Makijaż smoky eye – sprawdź, jak go odpowiednio wykonać i na jaką okazję się sprawdzi!
Ostatnie wpisy