<strong>Liposukcja kawitacyjna</strong> – na czym polega?
Medycyna estetyczna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Liposukcja kawitacyjna – na czym polega?

W salonach urody można znaleźć zabieg liposukcji kawitacyjnej, który cieszy się coraz większą popularnością. Na czym polega fenomen takiej terapii?

Dieta i ćwiczenia nie zawsze dają takie efekty, jakie byśmy chciały. Co więcej, trzeba na nie długo czekać. Salony urody oferują jednak zabieg, który może ułatwić i nieco przyspieszyć ten trudny proces, a także zapewnić miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Liposukcja kawitacyjna – co to takiego?

To nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę. Wykonuje się go przy pomocy specjalnej głowicy, która emituje fale dźwiękowe o wysokiej intensywności. Te docierają do komórek tłuszczowych i rozbijają je na mniejsze. Dzięki temu trafiają one do układu limfatycznego, są metabolizowane, a następnie usuwane z organizmu wraz z moczem. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i wykazuje się dużą skutecznością. Warto jednak wiedzieć, że dla uzyskania zadowalających efektów niezbędne jest wykonanie całej serii 10-12 zabiegów.

Jakie efekty?

Rezultaty zabiegu to przede wszystkim zmniejszenie obwodów ciała i tkanki tłuszczowej, a także wymodelowana sylwetka. Pomaga on również osobom zmagającym się z uporczywym cellulitem. Dzięki rozbijaniu komórek tłuszczowych pozwala na swobodny przepływ limfy, dlatego niweluje obrzęki i pomaga wygrać ze skórką pomarańczową.

Na jakie patie ciała można stosować liposukcję kawitacyjną?

Liposukcję kawitacyjną możesz stosować wszędzie tam, gdzie chcesz miejscowo pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia. Popularne rejony to brzuch, uda, pośladki, boczki, miejsce nad kolanem czy ramiona.

https://www.instagram.com/p/CHYCsqLl6u0/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

1 × trzy =

Rekomendowane
<strong>TOP 7 pomadek</strong>, które powiększają usta!
TOP 7 pomadek, które powiększają usta!
Pomadki, które powiększają usta, są prawdziwym hitem. Sprawdź, czego używać, żeby usta stały się pełniejsze i bardziej kuszące!
<strong>10 błędów w makijażu</strong>, których powinnaś się wystrzegać!
10 błędów w makijażu, których powinnaś się wystrzegać!
Uważaj na makijażowe wpadki. Podpowiadamy, czego musisz się wystrzegać!
Czy warto kupować czapki wełniane?
Czy warto kupować czapki wełniane?
Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego czapki wełniane cieszą się tak wielką popularnością, zwłaszcza w sezonie zimowym?
Ostatnie wpisy