<strong>5 kolorów włosów</strong>, które pasują tylko wybranym!
Koloryzacja
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

5 kolorów włosów, które pasują tylko wybranym!

Zmiana kolorów włosów to poważna decyzja. Nie zawsze należy podążać w tej kwestii za modą. Oto przykłady koloryzacji, która nie jest przeznaczona dla każdego. Z jakiego koloru włosów lepiej zrezygnować?

  1. Kruczoczarne –  to wariant wyłącznie dla kobiet o doskonałej cerze. Taki kolor uwypukla każdą niedoskonałość, a także zmęczenie na twarzy.  
  2. Ognista czerwień – mocny kolor przeznaczony jest dla kobiet, które lubią być w centrum uwagi, idealny dla osób z oliwkową cerą. Tak samo jak w przypadku kruczoczarnych włosów, uwypukla mankamenty cery.
  3. Platynowy blond –  fatalny wybór dla posiadaczek ciemnej oprawy oczu, ponadto nie gra ani z opalenizną, ani z oliwkową karnacją.  
  4. Fiolet – najlepiej pasuje kobietom o alabastrowej lub ciemnej karnacji, w innym wypadku lepiej zrezygnować z tej koloryzacji.
  5. Rude – wbrew pozorom bardzo trudno jest sprawić, by ten kolor był odwzorowany jak w naturze, w większości przypadków wypada sztucznie. Ponadto wymaga stałego odświeżania.
https://www.instagram.com/p/CF7TRMrJ6yY/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

15 − jeden =

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednie perfumy dla siebie?
Jak wybrać odpowiednie perfumy dla siebie?
Węch jest jednym z pięciu głównych zmysłów każdego człowieka - oznacza to, że ludzie poznają świat za jego pomocą i przy jego użyciu tworzą wspomnienia i budują swoją pewność siebie.
Kolorowy eyeliner to jeden z najgorętszych trendów tego lata
Kolorowy eyeliner to jeden z najgorętszych trendów tego lata
Kolorowe kreski na powiekach to jeden z największych hitów pośród trendów makijażowych. Podpowiadamy, jak takie zrobić, a także jakie kolory eyelinera wybrać.
Nowość! Poznaj kosmetyki <strong><em>C Strategy od Ava Laboratorium</strong></em> – na bazie witaminy C i astaksantyny
Nowość! Poznaj kosmetyki C Strategy od Ava Laboratorium – na bazie witaminy C i astaksantyny
Synergia witaminy C i astaksantyny - poznaj nową serię kosmetyków od Ava Laboratorium!
Ostatnie wpisy