Kurs <strong>Magdy Pieczonki</strong>: Make-Up Your Life
Makijaż
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kurs Magdy Pieczonki: Make-Up Your Life

Magda Pieczonka stworzyła profesjonalny kurs makijażu. Takiego kursu jeszcze nie było, nic więc dziwnego, że miejsca rozeszły się w chwilę.

Magdalena Pieczonka to najbardziej znana w Polsce makijażystka, autorka kolekcji rzęs oraz pędzli do makijażu Magda Pieczonka by Lovenue. Na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.

Prowadzi swój autorski kanał na YouTube, w którym uczy krok po kroku jak wykonać makijaż. Wraz ze swoim zespołem tworzy wizerunek uczestników programów takich jak „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i innych.

Magda Pieczonka o Make-Up Your Life

W kursie Make-up Your Life, wizażystka zebrała całe swoje wieloletnie doświadczenie. To kompleksowa i usystematyzowana wiedza z dziedziny makijażu. Jak mówi Pieczonka, jej kurs to kilkanaście modułów na temat wizażu, w którym każdy moduł i temat pokazany jest krok po kroku, nawet najdrobniejsze detale.

Z czego składa się kurs?

Są to 23 moduły, w większości o makijażu. Dowiemy się jak wykonać makijaż dla nastolatki, dla osoby dojrzałej, dla osoby z trądzikiem lub bliznami potrądzikowymi, makijaż biznesowy, makijaż Victoria’s Secret, czyli podkreślający urodę, lekki. Dwa najmodniejsze w tym sezonie make-upy, czyli Kim Kardashian i Kylie Jenner. Ich znak rozpoznawczy to kreska, smokey eyes, konturowanie. Są także moduły o makijażu dla panny młodej, a także praktyczne porady, jak wyprofilować oczy, które mają opadające powieki, albo są głęboko osadzone, jak powiększyć usta, gdzie rozświetlać twarz, a gdzie nie. Kurs to nie tylko ogromna dawka wiedzy o wizażu, ale także informacji jak budować Instagram, zasięgi a także markę osobistą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

czternaście − 10 =

Rekomendowane
Buty dziecięce na różne okazje: Od szkoły do zabawy
Buty dziecięce na różne okazje: Od szkoły do zabawy
W artykule tym skupimy się na różnych typach butów dziecięcych, które są odpowiednie dla różnych okazji, uwzględniając zarówno wygodę, jak i styl.
Jak reklamy Google Ads pomagają w promowaniu marki?
Jak reklamy Google Ads pomagają w promowaniu marki?
Czy narzędzia marketingowe, takie jak Google Ads, mogą pomóc w rozpromowaniu marki? Sprawdzamy!
Co zrobić, gdy cera staje się sucha?
Co zrobić, gdy cera staje się sucha?
Sucha cera to problem wielu kobiet. Nasila się on jesienią i zimą, ponieważ przesuszaniu się skóry sprzyjają niskie temperatury oraz wiatr.
Ostatnie wpisy