Jak szybko zregenerować cerę po lecie?
CeraDomowe spa
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak szybko zregenerować cerę po lecie?

Zmiana pór roku, a co za tym idzie – temperatur – jest zaskoczeniem na cery. Po długich tygodniach ekspozycji słonecznej, skóra potrzebuje czasu, by oswoić się z jesienną aurą. Jak jej pomóc?

Po pierwsze – zaplanuj jedno wolne popołudnie i przygotuj domowe SPA. Rytuał oczyszczania i nawilżania cery możesz wykonać specjalnymi seriami kosmetyków. Przy okazji zadbaj o muzykę i świece zapachowe -a poczujesz się jak w salonie piękności.

https://www.instagram.com/p/CDwDv3ds_QI/

Po drugie – postaw na delikatny peeling oczyszczający – dzięki temu twoja skóra przyjmie szybciej aktywne składniki z kosmetyków pielęgnacyjnych.

https://www.instagram.com/p/CEMnukfHTJU/

Po trzecie – zastosuj serum do twarzy, które zawiera czynniki rewitalizujące, poprawia kondycję skóry. Preparat najlepiej stosować na noc. Składniki lepiej się wchłoną, gdy skóra będzie oczyszczona.

https://www.instagram.com/p/CFpjWDGoYVc/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

2 × 4 =

Rekomendowane
Kiedy najlepiej zrobić tatuaż? Zdradzamy, czy pora roku ma znaczenie
Kiedy najlepiej zrobić tatuaż? Zdradzamy, czy pora roku ma znaczenie
Decyzja o wykonaniu tatuażu musi być przemyślana. W grę wchodzi szereg czynników: od wyboru motywu, po tatuażysty.
Czym może być spowodowane nietrzymanie moczu u kobiet?
Czym może być spowodowane nietrzymanie moczu u kobiet?
Dowiedz się czym, może być spowodowane nietrzymanie moczu u kobiet, jakie są rodzaje tej dolegliwości, jak jej zapobiegać i jak ją leczyć.
Jak pozbyć się rozstępów?
Jak pozbyć się rozstępów?
Rozstępy występują na skórze większości osób. Ich pojawienie się zwykle jest związane z intensywnym wzrostem lub szybkim zwiększeniem masy ciała. Dla wielu osób nie stanowią żadnego problemu, a nawet mogą być traktowane jako atut. Jednak część ludzi uważa rozstępy za nieestetyczne i poszukuje sposobów na zmniejszenie ich widoczności.
Ostatnie wpisy