<strong>Bufiaste rękawy</strong> – fason, który powraca jesienią w wielkim stylu!
Styl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Bufiaste rękawy – fason, który powraca jesienią w wielkim stylu!

W tym sezonie w centrum uwagi znalazły się ramiona w wersji XXL – marynarki, bluzki i topy mają przyciągać uwagę za pomocą rękawów o zaokrąglonym kroju, wstawionych bufek lub poduszek.

Modne są rękawy w kształcie balonów, a także takie, które mocno podkreślają ramiona poduszkami, np. w marynarkach o męskim kroju, niemal dosłownie cytując lata 80. i przypominając styl „power women” Melanie Griffith z „Pracującej dziewczyny”. Inne rozwiązania – jak np. szerokie falbaniaste rozwiązania – nawiązują do ekscentrycznej mody lat 70. Na topie są także ekscentryczne kroje, które z rozmachem podkreślają tę część sylwetki i śmiało odwołują się do XIX-wiecznych sukien wieczorowych. Decydując się na wieczorową stylizację w tym klimacie można śmiało zaszaleć z makijażem!

materiały prasowe H&M

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

jedenaście − 7 =

Rekomendowane
Jak wybierać tatuażystę?
Jak wybierać tatuażystę?
Tatuaż to decyzja na całe życie, dlatego wybór odpowiedniego tatuażysty jest niezwykle ważny. Wybór nieodpowiedniego artysty może prowadzić do rozczarowania, a w skrajnych przypadkach do poważnych konsekwencji dla zdrowia. Dlatego warto wziąć pod uwagę kilka czynników przy wyborze tatuażysty. W tym artykule omówimy te czynniki i pokażemy, jak znaleźć idealnego tatuażystę.
Krok ku odchudzaniu. Poznaj właściwości wody z <em>chia</em>!
Krok ku odchudzaniu. Poznaj właściwości wody z chia!
Brak ci energii, motywacji do działania lub kontroli nad jedzeniem? Mamy na to sposób!
Kwasy <strong>omega-3</strong> i <strong>omega-6</strong> w diecie – jakie korzyści niosą dla organizmu?
Kwasy omega-3 i omega-6 w diecie – jakie korzyści niosą dla organizmu?
Kwasy omega-3 i omega-6 dostarczane w odpowiednich ilościach wpływają pozytywnie na organizm. W czym są zawarte? Jak dużą porcję należy przyjmować codziennie? To wszystko wyjaśniamy w naszym artykule.
Ostatnie wpisy