Rare Beauty <strong>marka Seleny Gomez</strong> dostępna w Polsce!
OczyTwarzUsta
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rare Beauty marka Seleny Gomez dostępna w Polsce!

Od 1 lipca możemy kupić kosmetyki Rare Beauty, marki Seleny Gomez. Nad własną marką makijażową gwiazda pracowała przez ostanie 3 lata. Jej marzeniem było stworzenie brandu, który nie napędza pogoni za perfekcją, a pomaga w budowaniu poczucia własnej wartości.

Filozofia Rare Beauty to walka z nierealistycznymi oczekiwaniami społeczeństwa, które są niemożliwe do osiągnięcia i wpędzają w kompleksy. Z pomocą własnej marki Selena chce rozprawiać się z mitami piękna i fizycznej perfekcji. Rare Beauty nawołuje do tego, by wykorzystywać makijaż do celebrowania naszej wyjątkowości i różnorodności. Według marki makijaż powinien być środkiem do pokochania siebie i samoakceptacji.

Za słowami idą też czyny. Jeden procent dochodu ze sprzedaży każdego kosmetyku, a także fundusze wpłacane przez partnerów marki, przekazywane są na wsparcie Fundacji Rare Impact Fund, której celem jest zapewnianie dostępu do środków ochrony zdrowia mentalnego.

Fot. Materiały prasowe Sephora

Piosenkarka była osobiście zaangażowana w poszczególne etapy opracowywania kolekcji – od tworzenia pomysłów, np. na poręczny zestaw do poprawek makijażu „w biegu” – Blot & Glow Touch-Up, po testowanie kosmetyków.

Fot. Materiały prasowe Sephora

Od 1 lipca gamę kosmetyków Rare Beauty można kupić w Sephorze. Zarówno polska, jak i ogólnoświatowa premiera marki odbywa się w tym samym czasie.Kolekcja jest dostępna na stronie internetowej sephora.pl. W wybranych sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski klienci moga przetestować bestsellery marki.

Fot. Materiały prasowe Sephora
Fot. Materiały prasowe Sephora
Fot. Materiały prasowe Sephora
Fot. Materiały prasowe Sephora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

piętnaście − 13 =