Design & Define – poznaj nową linię kosmetyków do makijażu od Dr Ireny Eris!

1256
materiały prasowe dr Irena Eris
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowa kolekcja kosmetyków do makijażu czołowej polskiej marki – Dr Ireny Eris – jest przeznaczona dla kobiet, które chcą przyciągać wzrok swoją pewnością siebie, naturalnością, blaskiem!

Linia została pomyślana o tych paniach, które kochają nowoczesną klasykę z nutą elegancji, które szukają wygodnych rozwiązań zamiast zmiennych trendów, wybierają dobrą, ponadczasową jakość.

Kolekcja Design&Define wydobywa naturalne piękno twarzy i podkreśla jej atuty. Paletka konturująca i rozświetlacze koncentrują się na kształcie twarzy, konturowaniu, rozświetleniu kości policzkowych i okolic oka. W ten sposób można podkreślić piękno kobiecej twarzy, operując światłem i cieniem. Ponadto taki makijaż dodaje świeżego blasku, wakacyjnej opalenizny. Brwi są wzmocnione i wygładzone brow mascarą, a rzęsy wytuszowane.

Kolekcja opiera się na kolorystyce: nude, brązy, beże, złoto, kolory ziemi. W jej skład wchodzą:

  • Define & Design Multifunctional Face Contouring Palette (paleta konturująca, 10cmX10cm z dużym lusterkiem w środku, w cenie 179 zł).
  • Brow Mascara Waterproof gel (mascara do brwi – jasna i ciemna, w cenie 89 zł).
  • Lashes growth mascara (maskara stymulująca wzrost rzęs, w cenie 109 zł).
  • Sunrise gleam – glamour sheen highlighting powder (rozświetlacze w dwóch odcieniach – ciepłym i chłodnym, w cenie 129 zł).

Kartoniki nowych produktów zdobi grafika stworzona przez Barrakuz -multidyscyplinarną projektantkę, visual designerkę i ilustratorkę.
Barrakuz jest fanką modyfikacji graficznych i kolażu i na tych technikach
opiera swój styl pracy.

Zostaw komentarz

siedem − 1 =