Liposukcja kawitacyjna – na czym polega?

1587
foto: Peakstock/Adobe Stock
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W salonach urody można znaleźć zabieg liposukcji kawitacyjnej, który cieszy się coraz większą popularnością. Na czym polega fenomen takiej terapii?

Dieta i ćwiczenia nie zawsze dają takie efekty, jakie byśmy chciały. Co więcej, trzeba na nie długo czekać. Salony urody oferują jednak zabieg, który może ułatwić i nieco przyspieszyć ten trudny proces, a także zapewnić miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Liposukcja kawitacyjna – co to takiego?

To nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę. Wykonuje się go przy pomocy specjalnej głowicy, która emituje fale dźwiękowe o wysokiej intensywności. Te docierają do komórek tłuszczowych i rozbijają je na mniejsze. Dzięki temu trafiają one do układu limfatycznego, są metabolizowane, a następnie usuwane z organizmu wraz z moczem. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i wykazuje się dużą skutecznością. Warto jednak wiedzieć, że dla uzyskania zadowalających efektów niezbędne jest wykonanie całej serii 10-12 zabiegów.

Jakie efekty?

Rezultaty zabiegu to przede wszystkim zmniejszenie obwodów ciała i tkanki tłuszczowej, a także wymodelowana sylwetka. Pomaga on również osobom zmagającym się z uporczywym cellulitem. Dzięki rozbijaniu komórek tłuszczowych pozwala na swobodny przepływ limfy, dlatego niweluje obrzęki i pomaga wygrać ze skórką pomarańczową.

Na jakie patie ciała można stosować liposukcję kawitacyjną?

Liposukcję kawitacyjną możesz stosować wszędzie tam, gdzie chcesz miejscowo pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia. Popularne rejony to brzuch, uda, pośladki, boczki, miejsce nad kolanem czy ramiona.

https://www.instagram.com/p/CHYCsqLl6u0/

Zostaw komentarz

3 − jeden =