Suszarka, która nawilża włosy? Sprawdź działanie niezwykłego urządzenia!

358
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suszarka kojarzy nam się zazwyczaj z urządzeniem, które sprawia, że włosy stają się przesuszone. Ale suszarka nawilżająca włosy? To coś niezwykłego! Zobacz!

Korzystanie z suszarki raczej nie sprzyja włosom, szczególnie jeśli używamy gorącego nawiewu. Taki zabieg sprawia bowiem, że kosmyki stają się suche i pozbawione blasku. Teraz na rynku pojawiła się jednak zupełna nowość, która z pewnością okaże się hitem. Chodzi o suszarkę, która nawilża kosmyki, a do tego pielęgnuje skórę głowy! 

Suszarka Panasonic EH-NA98 – inna niż wszystkie!

Panasonic EH-NA98 na pierwszy rzut oka jest eleganckim urządzeniem – mamy

tu matowe wykończenie oraz eleganckie detale w modnym kolorze rose gold. Do tego ciekawy, nowoczesny kształt, więc trzeba przyznać, że sprzęt cieszy oko. A jak z działaniem? Suszarka ma z pewnością więcej funkcji niż tradycyjny sprzęt. Dzięki technologii nanoe skutecznie nawilża włosy (nawet 1000 razy mocniej niż jonizacja). Z kolei technologia Double Mineral zamyka łuski włosa, dzięki czemu kosmyki są idealnie gładkie, odżywione i pełne blasku. Regularne używanie suszarki pozwala także zredukować rozdwajanie się końcówek nawet o połowę, włosy się nie puszczą i są też bardziej podatne na układanie. 

Po każdym suszeniu warto też włączyć funkcję pielęgnacji skóry, wówczas uwalniane są nawilżające cząsteczki. Dzięki temu skóra nie jest przesuszona ani podrażniona. Można więc się spodziewać, że Panasonic EH-NA98 będzie jednym z tegorocznych „urządzeniowych” hitów.

Zdj. główne: Arun Sharma/unsplash.com

Zostaw komentarz

jedenaście + cztery =