O portalu

Urodowy przewodnik dla każdej z nas

Yves Saint Laurent powiedział kiedyś “Najpiękniejszym makijażem dla kobiety jest pasja i radość życia… ale kosmetyki łatwiej kupić”. Z pewnością jest w tym wiele racji, dlatego na vibeglow.pl podejmujemy przede wszystkim urodowe tematy – od niuansów związanych z makijażem, manicurem i pedicurem, po dbanie holistyczne podejście do pielęgnacji. Stąd poruszamy także tematy związane z wellness & spa, a także piszemy o najnowszych zabiegach medycyny estetycznej.

Wiemy, że każda z nas potrzebuje przysłowiowych pięciu minut dla siebie, aby w pełni poddać się domowym zabiegom pielęgnacyjnym czy podkreślić swoje najważniejsze atuty. Finalnie te wszystkie czynności sprawią, że poczujemy się doskonale we własnej skórze!

Zapraszamy na vibeglow, gdzie znajdziesz garść praktycznych porad i mnóstwo inspiracji!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelna

Elżbieta Baron

Dziennikarka z 8-letnim doświadczeniem. Chętnie śledzi trendy beauty, w szczególności w zakresie makijażu i manicure. Lubi glow nie tylko na wielkie wyjścia, ale i na co dzień. W weekendy urządza z przyjaciółkami wypady do spa.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Pasjonatka zagadnień technicznych i okołobudowlanych, a także związanych z aranżacją wnętrz. Działająca w marketingu internetowym od 2017 roku jako copywriter i SEOwriter. Prywatnie miłośniczka natury, dlatego to właśnie na mazurach tworzy swoje treści.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Joanna Kowalczyk

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać. 

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Pisała całe życie, jednak w 2014 roku zajęła się tym zawodowo. Od tego czasu pochłonęły ją tematy modowo-urodowe. Zabiegi medycyny estetycznej i SPA zna na wylot, szczególnie że z niektórych sama chętnie korzysta. Uważa, że kluczem dobrego wyglądu jest też starannie dobrana pielęgnacja. 

Zobacz wpisy autora