O portalu

Urodowy przewodnik dla każdej z nas

Yves Saint Laurent powiedział kiedyś “Najpiękniejszym makijażem dla kobiety jest pasja i radość życia… ale kosmetyki łatwiej kupić”. Z pewnością jest w tym wiele racji, dlatego na vibeglow.pl podejmujemy przede wszystkim urodowe tematy – od niuansów związanych z makijażem, manicurem i pedicurem, po dbanie holistyczne podejście do pielęgnacji. Stąd poruszamy także tematy związane z wellness & spa, a także piszemy o najnowszych zabiegach medycyny estetycznej.

Wiemy, że każda z nas potrzebuje przysłowiowych pięciu minut dla siebie, aby w pełni poddać się domowym zabiegom pielęgnacyjnym czy podkreślić swoje najważniejsze atuty. Finalnie te wszystkie czynności sprawią, że poczujemy się doskonale we własnej skórze!

Zapraszamy na vibeglow, gdzie znajdziesz garść praktycznych porad i mnóstwo inspiracji!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Joanna Cichońska

Absolwentka studiów dziennikarskich. Jej wielką pasją jest wizaż oraz pielęgnacja. Od najmłodszych lat spędzała wolny czas z mamą w jej salonie kosmetycznym. Piątkowe wieczory uwielbia spędzać w domowym spa, z maseczką na twarzy.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Tomaszewska

Dziennikarskie doświadczenie zbiera od ponad 9 lat. Sprawdza wszystkie nowinki beauty. Co weekend urządza domowe spa w towarzystwie nastrojowej muzyki i świec.

Zobacz wpisy autora

Eliza Cichosz

Entuzjastka nowoczesnych metod pielęgnacji twarzy. Uwielbia być na bieżąco z trendami urodowymi. Hobbystycznie zajmuje się makijażem. Na co dzień studentka dziennikarstwa.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Anna Jastrzębska

Na co dzień studentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przyszłość wiąże z pracą w wydawnictwie wydającym książki dla dzieci. W wolnych chwilach zatapia się w lekturze polskich reportaży lub udaje się na przejażdżki rowerowe. 

Zobacz wpisy autora

Agata Stanisławska

Eksperymenty modowe i włosowe nie są jej obce. Czuję się najlepiej w ciągłym ruchu, ceni sobie swobodę i dynamiczność. Fanka kolorowych makijażów i niepowtarzalnych ubrań.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Pisała całe życie, jednak w 2014 roku zajęła się tym zawodowo. Od tego czasu pochłonęły ją tematy modowo-urodowe. Zabiegi medycyny estetycznej i SPA zna na wylot, szczególnie że z niektórych sama chętnie korzysta. Uważa, że kluczem dobrego wyglądu jest też starannie dobrana pielęgnacja. 

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Copywritingiem zajmuje się już od 2017 roku, tworząc unikalne treści. Dodatkowo w ramach działalności w firmie OpiszSię dba o dobry jakościowo content dla sklepów internetowych. Wie, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja dla naszego ciała, dlatego stara się przekazać, jak najwięcej swojej wiedzy i doświadczenia w tym temacie.

Zobacz wpisy autora

Anna Sacharewicz

Specjalistka od kreatywnego marketingu, współpracująca z kilkoma portalami modowymi. Uwielbia stylowe połączenia, które zaskakują swoją oryginalnością. Może napisać książkę o pielęgnacji kręconych włosów. Prywatnie fanka polskiej muzyki alternatywnej.

Zobacz wpisy autora