3 pasty do zębów które wybielą twoje zęby!

1236
foto: TerriC/Pixabay
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kawa, herbata, papierosy, czerwone wino, a także wiele innych barwników z pożywienia powodują, że zęby nie prezentują się tak jakbyśmy chciały. Co zatem zrobić, żeby stały się bielsze?

Na drogeryjnych półkach znaleźć można wiele past do zębów, które chwalą się działaniem wybielającym. Po którą z nich warto sięgnąć? Mamy 3 najlepsze!

Opalescence Whitening

To pasta o długim stażu na rynku i ciesząca się bardzo dobrymi opiniami konsumentów. Nic dziwnego, w końcu za niecałe 30 zł możesz uzyskać nawet o kilka tonów bielsze zęby. Co więcej, dzięki dużej zawartości fluoru zapobiega powstawaniu próchnicy, a także dobrze usuwa osad nazębny.

Biała Perła Plus Krystaliczna Biel

Pasta opiera swoje działanie na enzymatyczno-pigmentowanej formule. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, przebarwienia i osad nazębny. Dzięki drobinkom zawartym w paście stopniowo rozjaśnia zęby.

Seysso Carbon Charcoal

Pasta wybielająca, w skład której wchodzi węgiel aktywny, dzięki czemu skutecznie radzi sobie z osadem nazębnym, przebarwieniami czy nieświeżym oddechem. Systematyczne stosowanie pozwala rozjaśnić zęby.

Zostaw komentarz

11 + 15 =