Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023

191
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Press info

Jak co sezon, polska marka NEONAIL prezentuje swoją kolekcję lakierów hybrydowych, które inspirowane są najważniejszymi trendami. Najnowsza paleta, nazwana Color Me Up, składa się z dwunastu limitowanych odcieni, które nawiązują do kolorów czystego nieba, kwitnącej łąki, świeżej trawy i słonecznych dni. Zestaw ten wywołuje entuzjazm, rozświetla oraz promieniuje optymizmem, a wszystko to przywołuje na myśl wiosenny czas.

W kolekcji NEONAIL Color Me Up można znaleźć sześć pastelowych odcieni o klasycznym wykończeniu oraz sześć błyszczących, półtransparentnych lakierów, które posiadają efekt flash i pięknie lśnią się w słońcu. Barwy z tej kolekcji, przywołujące na myśl słońce i wodę, doskonale podkreślają lekkość i wdzięk wiosennych stylizacji. Lakiery hybrydowe z kolekcji Color Me Up są dostępne w cenie 36,99 zł.

Inspiracje na stylizacje z użyciem kolorów z kolekcji Color Me Up.

NEONAIL Color Me Up doskonale wpisuje się w najnowsze wybiegowe trendy Spring-Summer 2023. Wiosna to czas nowych początków, świeżości i zapełnienia się świata kolorami. Tegoroczna kolekcja oferuje zjawiskowe pastele oraz szalony, kolorowy błysk z efektem flash. Dzięki kolorom lakierów z tej kolekcji łatwo stworzyć pastelowy manicure, który idealnie dopełni wiosenne stylizacje. W tym sezonie modne będą pastelowe stylizacje w jednym kolorze, kolorowe french oraz błyszczące akcenty. Brokatowe lakiery z efektem flash posiadają półtransparentne krycie, co nadaje stylizacji bardzo dziewczęcego wyglądu.

Aplikacja mobilna Color Match NEONAIL pozwala na wygodne i łatwe przymierzenie wszystkich odcieni z kolekcji wirtualnie, bez konieczności wychodzenia z domu.

W ramach promocji nowej kolekcji NEONAIL Color Me Up zaplanowano działania marketingowe w mediach BTL oraz digital i social media. Produkty z tej kolekcji można nabyć na stronie internetowej marki www.neonail.pl oraz na 193 wyspach handlowych marki, znajdujących się w galeriach handlowych.

NEONAIL to międzynarodowa marka z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci, należąca do renomowanej firmy Cosmo Group. Od 2006 roku rozwija ona swoją działalność w Polsce oraz za granicą, zdobywając uznanie na rynku kosmetycznym. W ofercie NEONAIL znajduje się ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych oraz z serii SIMPLE, a także niezbędne akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są zawsze zgodne z najnowszymi trendami w manicure, zarówno na polskim, jak i światowym rynku. Obok NEONAIL, Cosmo Group posiada w swoim portfolio również marki kosmetyczne MYLAQ oraz NEO MAKE UP.

Zostaw komentarz

dziewiętnaście − osiemnaście =